Nora Mojsejová odštartovala kampaň vulgarizmami

Mojsejova
Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 23. januára (WEBNOVINY) – Strana Slobodné slovo Nory Mojsejovej začala predvolebný boj svojským štýlom – videom, ktoré líderka strany nakrútila na gauči v obývačke. Spoločníka jej pri tom robil domáci miláčik, informuje o tom portál Topky.sk.

Mojsejová sa v zázname vyjadruje ku kauze Gorila a hodnotí aj celkovú politickú situáciu na Slovensku. Líderka nezabudla na vulgárne urážky, ktoré uštedrila politickým súperom.

Hoci meno predsedu SDKÚ-DS Mikuláša Dzurindu vo videu priamo neodznelo, je zrejmé, že vulgárne slová v druhej polovici videa adresovala jemu. „Teraz na vlaku sa ide k občanom voziť za lístok a mávať z vlaku ľuďom. Ta čo je k***t alebo čo? To čo si z nás srandu robia? Však on nech ide vo vlaku a tamtí nech ťahajú rušeň, do pi*i, ručne,“ zakončila Mojsejová svoje kontroverzné vystúpenie pred kamerou.

Mojsejová si servítku pred ústa nedávala a v zázname pripomenula súčasné dianie na Slovensku. „Nevoľte gorily, nevoľte tieto opice. Voľte radšej nové strany, nemusíte voliť mňa,“ dodala Nora Mojsejová vo videu zverejnenom na portáli Topky.sk.

https://youtube.com/watch?v=mDfwanA_0LM

Mojsejová tvrdí, že vláda za 22 rokov neurobila pre občana absolútne nič a nič ani neurobí. „Riešia oni občanov? Či bude drahší chleba alebo mlieko alebo budeme za byt viac platiť, alebo za čo… Riešia oni toto?“ rozhorčuje sa líderka strany.

Začiatkom januára zaevidovala Generálna prokuratúra Mojsejovej trestné oznámenie na agentúru Polis pre nevyhovujúce výsledky predvolebného prieskumu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Nora Mojsejová