Nová fľaša, rovnako úžasná chuť

Bez názvu
Najjemnejšia whisky Georga Ballantinea sa predstavuje v novom šate, ktorý slávnu whisky približuje vkusu jej súčasných milovníkov Foto: Ballantine´s Finest

BRATISLAVA 18. septembra (WBN/PR) – Nadčasovosť, elegancia, autenticita – dedičstvo talentovaného obchodníka Georgea Ballantinea, ktorý v honbe za tou najjemnejšou chuťou prešiel všetky kúty Škótska, už viac ako storočie reprezentuje aj ikonická hranatá fľaša blended whisky Ballantine’s Finest. Spoznajte jej novú tvár!

Príbeh hnedej hranatej fľaše obsahujúcej legendárnu zmes tých najlepších sladových a obilných whisky zo štyroch kútov Škótska sa začal písať už v roku 1910. Dnes, viac než o storočie neskôr, sa najjemnejšia whisky Georga Ballantinea predstavuje v novom šate, ktorý slávnu whisky približuje vkusu jej súčasných milovníkov. Nová fľaša Ballantine’s Finest, ktorú na pultoch obchodov nájdete od augusta, tak odkaz svojho zakladateľa znovuobjavuje v štýlovom a modernom duchu.

Ballantine´s Finest – slávna značka, ktorá zanecháva dojem, v priebehu rokov menila fľašu len minimálne. Prišiel však čas jej vzhľad aktualizovať, aby aj v roku 2013 pôsobivo reprezentovala svoje hrdé dedičstvo. Nová fľaša prezentuje Ballantine’s Finest ako modernú, pulzujúcu značku, s ktorou sa jej verní spotrebitelia dokážu identifikovať a konečný výsledok je skrátka dokonalý.

Evolúcia fľaše Ballantine´s Finest priniesla niekoľko neprehliadnuteľných dizajnových prvkov, ktoré však aj vo svojej trendovosti ostávajú verné tradícii Ballantine’s. Nová etiketa v tvare krokvy tak jasne odkazuje na ikonické krídla historického štítku fľaše Finest, prominentnejšiu pozíciu na fľaši dostal aj erb Ballantine‘s. Ten bol značke udelený v roku 1938 ako uznanie ‚vznešeného stelesnenia majestátnosti Škótska‘ a vyjadruje 4 elementy (jačmeň, oheň, voda, drevo), z ktorých táto whisky vzniká. Nápis ‚Finest‘ sa na novej fľaši skvie v prémiovej zlatej farbe a nenápadne tak pripomína aj to, že Ballantine’s je už dlho lídrom na trhu v Európe a druhou najobľúbenejšou škótskou whisky v svetovom meradle.

Ikonického obdĺžnikového tvaru, ktorý ju preslávil, sa Ballantine’s Finest, samozrejme, nevzdáva – po novom je dokonca ešte hranatejší a sebavedomejší. A rovnako nezmenený ostáva aj obsah. Milovníci Ballantine’s Finest vo vynovenej hranatej fľaši tak stále nájdu svoju obľúbenú whisky farby svetlého zlata, výraznej korenistej vône a lahodnej oblej chuti so stopami rašeliny, karamelu, kakaa a s jemným nádychom kvetov aj obilia!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom