Novak Djokovič sa objavil v Bratislave, doslova splynul s davom

Novak Djokovič. Jelena Djokovič
Srbský tenista Novak Djokovič s manželkou Jelenou. Foto: archívne, SITA/AP.

BRATISLAVA 17. februára (WebNoviny.sk) – Slovenský tenista Jozef Kovalík (26) sa v sobotu v Bratislave oženil. Jeho vyvolenou sa stala dlhoročná priateľka Nikola Vajdová a osobne bol pri tom aj Novak Djokovič.

Najlepší svetový hráč a víťaz nedávneho Australian Open prišiel zrejme na pozvanie svojho trénera Mariána Vajdu, otca nevesty. O pobyte Djokoviča v Bratislave informoval portál sport24.pluska.sk. „Je mi potešením, že môžem byť s rodinami Vajdovcov a Kovalíkovcov,“ napísal Djokovič na instagrame.

Tridsaťjedenročný Srb prišiel do Bratislavy v sprievode manželky Jeleny, obaja po obrade osobne blahoželali novomanželom pred Dómom svätého Martina. Jozefove a Nikoline áno sledovali aj herec Jozef Vajda, brat Mariána Vajdu, tenista Martin Kližan, niekdajší skvelý tenista a dlhoročný kapitán daviscupového tímu SR Miloslav Mečíř, známy tréner Maroš Molnár, ale aj Djokovič.

„Najväčšou kuriozitou sobotňajšieho obradu bolo, že zverenec Mariána Vajdu doslova splynul s davom a v slnečných okuliaroch nikto netušil, že ide o slávneho tenistu. Keď ich však zložil, prítomní gratulanti neverili vlastným očiam,“ napísal spomínaný web.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jozef KovalíkMarián VajdaMartin KližanMiloslav MečířNovak Djokovič