Novak Djokovič sa podľa srbských médií zasnúbil

Djokovic
Novak Djokovič s partnerkou Jelenou Rističovou Foto: SITA/AP

BELEHRAD 25. septembra (WEBNOVINY) – Líder svetového rebríčka tenistov Novak Djokovič je od pondelka o najzáväznejší a najzávažnejší krok bližšie k sobášu so svojou dlhoročnou priateľkou Jelenou Rističovou.

Zasnúbili sa, ale to je všetko, čo vám o tom teraz môžem prezradiť. Prajem im veľa šťastia,“ citoval web Puls Online Djokovičovu mamu Dijanu. Obrad je údajne naplánovaný na koniec budúceho roka.

Jelena je láska môjho života. Od začiatku si najviac cením jej úprimnosť,“ nedávno vyhlásil 26-ročný zverenec Mariána Vajdu. Pre Tennis Earth uviedol: „Sme spolu osem rokov a plánujeme si spoločnú budúcnosť. Navzájom si dodávame emočnú rovnováhu.“

Nie som s Novakom, aby mi závideli. Milujem ho. Pochopiteľne, hovorievame aj o sobáši, to je predsa prirodzené a naše spoločné pocity nás k tomu vedú. Keď raz budeme mať deti, dostanú do vienka excelentné športové gény – veď moja mama bola olympijská šampiónka v hádzanej,“ skonštatovala o dva roky staršia Rističová, ktorá svojho partnera spoznala na športovom gymnáziu v Belehrade. Vzťah trvá od roku 2006, Rističová je riaditeľka Djokovičovej charitatívnej nadácie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jelena RističováNovak Djokovič