Novak Djokovič sa zasnúbil, Jelena je láskou jeho života

Novak Djokovič
Novak Djokovič so svojou snúbenicou Jelenou Rističovou. Foto: SITA/AP

BELEHRAD 26. septembra (WEBNOVINY) – Srbský tenista Novak Djokovič sa zasnúbil s dlhoročnou priateľkou Jelenou Rističovou.

Pár to potvrdil prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Svetová tenisová jednotka zverejnila fotografiu, na ktorej ho Rističová bozkáva na líce.

„Moja snúbenica a budúca manželka,“ uviedol na Twitteri Djokovič a po pridaní úsmevného smajlíka pokračoval: „Taký šťastný. Ďakujem za krásne želania.“

Už pred potvrdením zasnúbenia na Twitteri o tomto životnom kroku páru informovali srbské médiá.

„Zasnúbili sa, ale to je všetko, čo vám o tom teraz môžem prezradiť. Prajem im veľa šťastia,“ citoval web Puls Online Djokovičovu mamu Dijanu. Obrad je údajne naplánovaný na koniec budúceho roka.

„Jelena je láska môjho života. Od začiatku si najviac cením jej úprimnosť,“ nedávno vyhlásil 26-ročný zverenec Mariána Vajdu. Pre Tennis Earth uviedol: „Sme spolu osem rokov a plánujeme si spoločnú budúcnosť. Navzájom si dodávame emočnú rovnováhu.“

Obrazom: Novak Djokovič so svojou snúbenicou

„Nie som s Novakom, aby mi závideli. Milujem ho. Pochopiteľne, hovorievame aj o sobáši, to je predsa prirodzené a naše spoločné pocity nás k tomu vedú. Keď raz budeme mať deti, dostanú do vienka excelentné športové gény – veď moja mama bola olympijská šampiónka v hádzanej,“ skonštatovala o dva roky staršia Rističová, ktorá svojho partnera spoznala na športovom gymnáziu v Belehrade.

Vzťah trvá od roku 2006, Rističová je riaditeľka Djokovičovej charitatívnej nadácie.

Dvadsaťšesťročný Srb je 100. týždeň jednotkou rebríčka ATP. Tento rok vyhral šesťnásobný grandslamový šampión v januári Australian Open, vo Wimbledone i na US Open prehral vo finále.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jelena RističováNovak Djokovič