Nový online magazín pre ženy: Dámskajazda.sk

Dámskajazda.sk
Foto: Dámskajazda.sk

BRATISLAVA 7. marca (WEBNOVINY) – Viete, že aj zrušená svadba sa dá dobre predať? Počuli ste už, že sa Hermiona chce stať Popoluškou? A premýšľali ste nad tým, či náhodou nežijete so zlatokopom?

Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok prináša nový online magazín pre odvážne a moderné ženy Dámskajazda.sk.

Čitateľky na stránkach magazínu nájdu aj horúce trendy zo sveta módy, kozmetiky, zdravia, šoubiznisu a životného štýlu. V jedinečnej rubrike Dobré správy budú každý deň pribúdať len samé pozitívne správy.

Okrem zaujímavých a aktuálnych tém Dámska jazda prinesie každý deň nový horoskop, atraktívne fotogalérie z aktuálnych módnych a šoubiznisových udalostí či lákavé súťaže.

Magazín Dámskajazda.sk rozšíril od 1. marca 2013 skupinu portálov Webnoviny.sk, ktorý je súčasťou tlačovej agentúry SITA.

Rozhodli sme sa v rámci portálu Webnoviny.sk oddeliť časť obsahu pod samostatnú značku, aby sme efektívnejšie oslovili ženy, ktoré chcú lepšie vyzerať, štýlovo sa obliekať, či zdravo sa stravovať. Na svoje si prídu aj ženy, ktoré sa zaujímajú o riešenie životných a partnerských problémov alebo hľadajú aktuálne informácie zo sveta šoubiznisu a kultúry“, vysvetľuje manažérka portálu Dámskajazda.sk Sandra Bombošová.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom