O postup v Hlase bojujú speváci Michala Davida a Dary Rolins

Hlas Česko Slovenska_logo
Foto: TV Markíza

BRATISLAVA 16. apríla (WEBNOVINY) – Spevácka šou Hlas Česko Slovenska pokračovala druhým priamym prenosom, v ktorom sa po prvý raz naživo predstavili speváci z tímov Michala Davida a Dary Rolins.

Po spoločných pesničkách nasledovali individuálne vystúpenia, ktorými sa jednotlivé talenty uchádzali o priazeň hlasujúcich divákov. Najväčší úspech u poroty aj skandujúcich divákov v tíme Michala Davida zožala Ivanna Bagová. Pieseňou I Will Always Love You od Whitney Houston si v závere vyslúžila aj standing ovation. „Toto bol pre mňa najlepší výkon v súťaži. Si pre mňa Hlas Česko Slovenska,“ zneli slová chvály od kouča Michala Davida.

Zo silného tímu vynikalo aj číslo Davida Weingartnera, ktorý odspieval klasiku Personal Jesus od Depeche Mode preslávenú neskôr aj v podaní Marilyna Mansona. „Klobúk dole! Ak by som tu mal mobil, určite ti hneď pošlem hlas,“ potešil sa Davidovým účinkovaním Pepa Vojtek.

Spokojnosť bola aj na strane Michala Davida, ktorý spočiatku svojmu zverencovi neveril. „Ospravedlňujem sa ti, že som si nebol pesničkou istý. Bola to pecka. Je dobré, že som nechal výber na tebe, lebo to dopadlo super,“ povedal po Weingartnerovom vystúpení Michal David.

Vyrovnané postupové šance majú aj speváci v tíme Dary Rolins. Pozitívne hodnotenia zaznamenalo hneď úvodné číslo od Dominiky Šuľákovej. „Máš hlas ako zvon. Pripomínaš mi o 50 rokov mladšiu Tinu Turner,“ znel kompliment od Michala Davida.

Známy hit Grenade od Bruna Marsa očaril aj samotnú Daru Rolins. „Som na teba pyšná, zaspievala si to veľmi dobre. Ty na javisko jednoducho patríš,“ hodnotila Dara.

Za vysoko profesionálny výkon porotcovia označili aj vystúpenie Zuzany Mikulcovej. Pozitívami nešetrila ani jej patrónka. „Si hviezda. Ty nepotrebuješ ani prehrať, ani vyhrať. Máš všetko, čo má speváčka mať, som nadšená,“ povedala Dara.

Diváci môžu posielať hlasy svojím favoritom z tímov Michala Davida a Dary Rolins až do pondelkového vyhodnotenia. Do ďalšieho kola automaticky postúpia dvaja speváci z každého tímu s najväčším počtom SMS od divákov, ďalších dvoch vyberie kouč a najslabší sa v záverečnom súboji pobijú o posledné miesto.

Zoznam spevákov uchádzajúcich sa o hlasy divákov:

Tím Michala Davida:

Petr Kutheil

Kateřina Petráňová

Alžběta Pažoutová

Ivanna Bagová

Brunno Oravec

David Weingartner

Tím Dary Rolins:

Katarína Demská

Dominika Šuľáková

Miloš Novotný

Zuzana Mikulcová

David Bísek

Simona Hégerová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michal DavidWhitney Houston
Firmy a inštitúcie TV Markíza