Obrazom: Cyklista zo Zvolena neprežil čelnú zrážku s autom

Cyklista zo Zvolena neprežil čelnú zrážku s autom
Tridsaťdvaročný cyklista zo Zvolena prišiel 7. júna popoludní o život pri nehode, ktorá sa stala v katastri obce Tŕnie vo Zvolenskom okrese. Cyklista išiel dolu svahom, v zákrute prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s protiidúcim Renaultom Thalia. Zvolenčan zrážku neprežil, zomrel na mieste. Vodičovi alkohol nezistili. Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica

BRATISLAVA//ZVOLEN 8. júna (WebNoviny.sk) – Tridsaťdvaročný cyklista zo Zvolena prišiel v utorok popoludní o život pri nehode, ktorá sa stala v katastri obce Tŕnie vo Zvolenskom okrese.

Cyklista išiel dolu svahom, v zákrute prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s protiidúcim Renaultom Thalia. Zvolenčan zrážku neprežil, zomrel na mieste. Vodičovi alkohol nezistili.

V ten istý deň mal v katastri Ostrej Lúky vo Zvolenskom okrese nehodou ďalší cyklista zo Zvolena. Štrnásťročný chlapec išiel taktiež dolu svahom, v zákrute dostal šmyk a spadol.

Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, za ním idúci 37-ročný motocyklista, v dôsledku nedodržania bezpečnej vzdialenosti, strhol riadenie a zišiel z cesty do trávy. K zrážke našťastie neprišlo. Pri nehode sa iba cyklista ľahko zranil, ošetrili ho na mieste.

Obrazom: Dve nehody cyklistov pri Zvolene
Cyklista zo Zvolena neprežil čelnú zrážku s autom
Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica
Cyklista zo Zvolena neprežil čelnú zrážku s autom
Foto: SITA/KR PZ Banská Bystrica

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom