Obrazom: Finalistky Miss Slovensko predviedli sexi krivky

Finalistky Miss Slovensko predvádzali šaty
Finalistka súťaže krásy Miss SLOVENSKO 2013 počas prezentácie módnej kolekcie Michaely Ľuptákovej na módnej prehliadke Fashion Night v maďarskom Chateau Foldváry Öttevény. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 24. februára (WEBNOVINY) – Finalistky súťaže krásy Miss Slovensko 2013 sa v sobotu prvýkrát predstavili v úlohe modeliek na charitatívnom podujatí Fashion Night v maďarskom kaštieli Chateau Földváry.

Dvanásť súťažiacich o titul kráľovnej krásy v historických priestoroch predviedlo modely troch slovenských návrhárov.

Večerom prehliadok modelov Lukáša Kimličku, Jany Pištejovej a Michaely Ľuptákovej hostí sprevádzala netradičná moderátorská dvojica, ktorú tvorili modelka Jana Mutňanská a spevák Thomas Puskailer.

Okrem sprevádzania programom sa moderátori ukázali aj v úlohe účinkujúcich, keď Thomas Puskailer zaspieval dve skladby zo svojho debutového albumu Make Believe (2012) a Jana Mutňanská sa predstavila s piesňou od Ellie Goulding v sprievode violončelistky a bývalej finalistky Miss Universe Magdalény Izakovičovej.

Obrazom: Finalistky Miss Slovensko predviedli sexi krivky

Izakovičová otvorila večer originálnym spracovaním skladby Skyfall od britskej speváčky Adele. Violončelo, ktoré oživilo štýlové historické priestory kaštieľa, zaznelo počas Fashion Night ešte niekoľkokrát. Sériu módnych prehliadok otvorila riaditeľka súťaže Miss Slovensko Magdaléna Šebestová v modeli Lukáša Kimličku. Po nej už mólo patrilo mladým finalistkám, ktoré si počas svojej prvej prehliadky vyskúšali chôdzu vo vysokých opätkoch, modely slovenských dizajnérov i blesky fotoaparátov na konci móla.

Finalistky Miss Slovensko predvádzali šaty
Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

“Prehliadku sme si všetky užili, aj keď zo začiatku sme boli trochu nervózne. No ten stres potom opadol,” uviedla finalistka Barbora Lučivjanská. “Dúfam, že to bola taká menšia príprava na finále a potom to tam dáme s prehľadom,” povedala s úsmevom po prehliadke ďalšia finalistka Luciána Čvirková.

Hoci dizajnéri na Fashion Night nepredstavili nové kolekcie, ich modely nechali každú finalistku zažiariť. Prítomní mohli obdivovať ich krivky v sexy krátkych šatách i elegantných večerných róbach. “Niektoré sú veľmi šikovné a na to, že majú prvú skúsenosť s modelingom, im to išlo veľmi dobre,” povedala o finalistkách stylistka súťaže a dizajnérka Michaela Ľuptáková.

„Finalistky sú veľmi krásne,” myslí si úradujúca kráľovná krásy Kristína Krajčírová, ktorá ich prišla podporiť aj na Fashion Night.

Výťažok z módneho podujatia poputuje nadácii tenistky Daniely Hantuchovej, ktorá už sedem rokov pomáha HIV pozitívnym deťom v Kambodži.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ellie GouldingKristína KrajčírováMagdaléna ŠebestováThomas Puskailer