Obrazom: Marek Hamšík sa po dlhoročnom vzťahu oženil

Marek Hamšík sa oženil
Marek Hamšík a jeho manželka Martina Hamšíková počas svadobného dňa v kaštieli Tartuf v Beladiciach. Beladice, 4. júl 2014. Foto: SITA/Martin Havran

BELADICE 4. júla (WEBNOVINY) – Opora slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík sa v piatok krátko po 17.00 h oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Martinou Fraňovou.

Svadobný obrad sa uskutočnil v kaštieli v Beladiciach, ktorý dala vybudovať šľachtická rodina Jesenských okolo roku 1820.

Obrazom: Marek Hamšík sa oženil

Dvadsaťšesťročný ofenzívny stredopoliar talianskeho klubu SSC Neapol Hamšík tvorí pár s Fraňovou už vyše sedem rokov a majú spolu dvoch synov Christiana a Lucasa. Medzi hosťami na svadbe sú aj viacerí slovenskí futbalisti Marek Sapara, Stanislav Šesták, Erik Jendrišek, nechýba ani Hamšíkov kamarát hokejista Michal Handzuš.

Marek Hamšík začal kariéru v drese Jupie Podlavice a cez Slovan Bratislava sa dostal do Talianska. Jeho prvou zastávkou na Apeninskom polostrove bola Brescia, odkiaľ v roku 2007 prestúpil do Neapola. „Partenopei“ je verný dodnes, hoci ho podľa rôznych špekulácií lanárili už aj FC Liverpool, FC Chelsea, Manchester United, Paríž Saint-Germain či iné špičkové európske kluby.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Erik JendrišekMarek HamšíkMarek SaparaMichal HandzušStanislav Šesták