Obrazom: Najkrajšie momenty zápasu Španielsko - Francúzsko

Španielsko - Francúzsko
Fanúšičky Francúzska a Španielska pred štvrťfinálovým zápasom na majstrovstvách Európy vo futbale. Foto: SITA/AP

DONECK 23. júna (WEBNOVINY) – Úradujúci majstri sveta zo Španielska zvíťazili vo štvrťfinále majstrovstiev Európy vo futbale v ukrajinskom Donecku nad Francúzskom 2:0 a postúpili do semifinále.

Hrdinom španielskeho tímu bol Xabi Alonso, ktorý v 19. minúte otvoril gólový účet stretnutia a v nadstavenom čase druhého polčasu premenil aj pokutový kop.

Viac sa dočítate TU:

Obrazom: Najkrajšie momenty štvrťfinálového zápasu

Fanúšikovia Španielska pred štvrťfinálovým zápasom na majstrovstvách Európy vo futbale. Foto: SITA/AP
Fanúšičky Španielska pred štvrťfinálovým zápasom na majstrovstvách Európy vo futbale. Foto: SITA/AP
Španielska reportérka Sara Carbonerová pred štvrťfinálovým zápasom majstrovstiev Európy vo futbale medzi Španielskom a Francúzskom. Foto: SITA/AP