Obrazom: Najkrajšie momenty zápasu Taliansko - Írsko

Taliansko - Írsko
Talian Mario Balotelli po góle do siete brankára Shay Givena (vľavo) počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP

POZNAŇ 18. júna (WEBNOVINY) – Futbalisti Talianska zvíťazili v poľskej Poznani vo svojom záverečnom zápase v základnej C-skupine na majstrovstvách Európy, ktoré spoločne organizujú Poľsko a Ukrajina, nad Írskom 2:0 a zabezpečili si postup do štvrťfinále.

O prvý gól zápasu sa v 35. minúte postaral Cassano, keď hlavou prekonal Givena v írskej bránke. V poslednej minúte zápasu potvrdil víťazstvo tímu „squadra azzurra“ striedajúci Balotelli.

Talian Antonio Cassano (v modrom) strieľa gól v zápase ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP

Talian Andrea Pirlo (vľavo) v obrannom zákroku pred Írom Aidenom McGeadym počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP
Talian Antonio Cassano počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP
Taliani oslavujú gól počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP
Ír Kevin Doyle počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Talianskom a Írskom. Foto: SITA/AP

Italy 2-0 Rep. of Ireland (Euro 2012 – Group C)… by fasthighlights-2012

Firmy a inštitúcie Írska futbalová reprezentáciaTalianska futbalová reprezentácia