Obrazom: Primátori upratovali ulicu, pomáhali aj dievčatá

Primátori upratovali ulicu v Bratislave
Vpravo: Primátor mesta Košíc, Richard Raši počas plnenia stávky medzi primátormi Bratislavy a Košíc, ktorú uzavreli pred finálovým zápasom slovenskej hokejovej extraligy. V prípade prehry Košíc upratuje primátor Košíc Richard Raši na Košickej ulici v Bratislave. Bratislava, 12. máj 2012. Foto: SITA/Diana Černáková

BRATISLAVA 12. mája (WEBNOVINY) – Primátor Košíc Richard Raši, ktorý prehral stávku na výsledok finále hokejovej Tipsport extraligy so svojím bratislavským kolegom Milanom Ftáčnikom, v sobotu 12. mája od 8.00 h v rámci splnenia sľubu upratoval bratislavskú Košickú ulicu.

Pred finále extraligy obaja primátori tipovali jeho konečný stav. Milan Ftáčnik tvrdil, že Slovan zdolá Košice 4:3 a vyhrá extraligu. Richard Raši zasa predpovedal, že Košičania uspejú pomerom 4:2.

Primátori upratovali ulicu v Bratislave
Foto: SITA/Diana Černáková

Finále extraligy vyhral napokon Slovan 4:3 na zápasy a ôsmykrát v histórii sa stal víťazom extraligy. Bratislavskí hokejisti svojím finálovým výkonom rozhodli, že Raši musel absolvovať verejno-prospešné práce. Aby košický primátor nebol pri upratovaní sám, pomohol mu nielen Milan Ftáčnik, ale aj viacerí dobrovoľníci, ktorí sa do podobných projektov samosprávy zapájajú vpriebehu celého roka.

Na výsledok finále hokejovej Tipsport extraligy sa stavili aj krásne fanúšičky z Košíc a Bratislavy. Nakoniec museli museli zhodiť šaty a nafotiť sľúbené akty.

Primátori upratovali ulicu v Bratislave
Foto: SITA/Diana Černáková
Hokej vyzlieka ženy
Foto: Tipsport

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Milan FtáčnikRichard Raši