Obrazom: Slováci bojovali, Kanada nepripustila druhú blamáž

Kanada - Slovensko
Kanadský útočník Nazem Kadri v tvrdom súboji so slovenským obrancom Mareko Ďalogom počas sobotňajšieho zápasu na MS v hokeji. Foto: SITA/AP

MINSK 10. mája (WEBNOVINY) – Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom druhom zápase na tohtoročnom svetovom šampionáte s Kanadou 1:4. O výsledku sa rozhodlo v záverečnej tretine, v ktorej strelili Kanaďania tri góly a nepripustili tak ďalšiu blamáž, keďže v piatok šokujúco podľahli Francúzom 2:3 po samostatných nájazdoch.

Všetko o MS v hokeji nájdete —>>> TU.

Zverenci trénera Vladimíra Vůjtka majú po sobote v tabuľke jeden bod, ktorý získali v súboji s Českom (2:3 po predĺžení). Tretí duel na šampionáte odohrajú v pondelok, kedy bude ich súperom Francúzsko.

Obrazom: Slováci prehrali s Kanadou, rozhodla záverečná tretina

Firmy a inštitúcie Kanadská hokejová reprezentáciaSlovenská hokejová reprezentácia