Obrazom: V Trnave horeli dva byty, zasahovalo 14 hasičov

V Trnave horeli dva byty, zasahovalo 14 hasičov
Zhorenisko jedného z dvoch opustených bytov, ktoré horeli dnes v noci v Trnave na Golianovej ulici. K požiaru prišlo až štrnásť hasičov. V jednom z bytov zhorelo umakartové jadro a rôzny odpad. Hasiči zároveň urobili prieskum celého obytného bloku. Foto: SITA/KR HaZZ Trnava

TRNAVA 29. decembra (WebNoviny.sk) – Plné ruky práce mali v noci z pondelka na utorok hasiči v Trnave. Krátko po polnoci ich volali na Golianovu ulicu, kde horeli dva opustené byty na piatom poschodí. K požiaru prišlo až štrnásť hasičov, zásah im komplikovali zamrežované dvere, ktoré museli násilne otvoriť.

Obrazom: Požiar dvoch bytov v Trnave

Podľa Júlie Kedrovej z Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave v jednom z bytov zhorelo umakartové jadro a rôzny odpad. Hasiči zároveň urobili prieskum celého obytného bloku. Pri požiari sa štyri osoby nadýchali splodín horenia, príčinu jeho vzniku zisťujú.

Obytný blok na Golianovej ulici 3 v minulosti obývali sociálne neprispôsobiví občania. V súčasnosti je väčšina bytov prázdna a radnica uvažuje, čo s nimi urobí. Jednou z možností je predaj celého bloku investorovi, ktorý by dal byty do poriadku, vedenie mesta však nevylučuje ani zbúranie obytného bloku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom