Obvinený podnikateľ Brhel skončil v nemocnici, dôvodom sú dlhodobé zdravotné problémy

OPRAVA*POLÍCIA: Zadržala Jozefa B. v kauze Mýtnik
Obhajca Ľudovít Štanglovič odpovedá na otázky novinárom po výsluchu obvineného podnikateľa Jozefa Brhela v rámci akcie Mýtnik v budove Prezídia Policajného zboru v Bratislave. Bratislava, 2. február 2021. Foto: SITA/Branislav Bibel.

Obvineného podnikateľa Jozefa Brhela hospitalizovali v Univerzitnej nemocnici v bratislavskom Ružinove. Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj noviny.sk. Podnikateľa previezli do nemocnice v utorok 2. februára večer.

Podľa právneho zástupcu obvineného stoja za hospitalizáciou dlhodobé zdravotné problémy klienta. „V nemocnici je z dôvodu dlhodobo vážneho zdravotného stavu, ktorý je OČTK známy,” uviedol právny zástupca Ľudovít Štanglovič.

Vyšetrovateľ v utorok 2. februára obvinil Brhela z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Okrem Brhela boli obvinené ďalšie štyri osoby, ktoré už skončili vo väzbe. Medzi obvinenými figuruje aj bývalý šéf finančnej správy František Imrecze. Osoby boli zadržané v rámci akcie Mýtnik, ktorú vykonala Národná kriminálna agentúra (NAKA).

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jozef Brhel