OneRepublic nahrali skladbu do sci-fi snímky Darca

OneRepublic
Americká pop-rocková kapela OneRepublic. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 10. júla (WEBNOVINY) – Americká pop-rocková kapela OneRepublic nahrala skladbu do sci-fi snímky Darca. Ukážku z piesne s názvom Ordinary Human, ktorá vyjde ako singel 22. júla, predstavili prostredníctvom krátkeho videa obsahujúceho zábery z filmu.

V snímke, ktorá je adaptáciou rovnomenného románu spisovateľky Lois Lowry, sa predstavia Jeff Bridges, Meryl Streep, Brenton Thwaites, Alexander Skarsgard, Odeya Rush, Katie Holmes či Taylor Swift. O réžiu sa postaral Phillip Noyce, autorom scenára je Michael Mitnick. Darca sa do amerických kín dostane 15. augusta, slovenská premiéra je naplánovaná na 11. septembra.

Video: OneRepublic – Something I Need

Skupina OneRepublic vznikla v roku 2003 a momentálne pôsobí v zložení Ryan Tedder (spev), Zach Filkins (gitara), Brent Kutzle (basgitara), Drew Brown (rytmická gitara a klávesy) a Eddie Fisher (bicie). Preslávili sa už prvým singlom Apologize, s ktorým dobyli singlové rebríčky v Kanade, Nemecku či Austrálii, pričom v USA sa dostal na druhé miesto rebríčka Billboard Hot 100.

Tento hit im priniesol aj nomináciu na Grammy. Skladba sa nachádza na ich debutovej štúdiovke Dreaming Out Loud (2007), po ktorej vydali ešte albumy Waking Up (2009) a Native (2013). Medzi ich najznámejšie skladby patria okrem Apologize aj Stop And Stare, All The Right Moves, Secrets, Good Life či Counting Stars.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jeff BridgesKatie HolmesMeryl StreepTaylor Swift