Orange Music Live prináša tanečný workshop United Movement

Bez názvu
Foto: Orange Music Live

BRATISLAVA 3. októbra (WBN/PR) – Prvý októbrový víkend sa bude niesť v znamení tanca a hudby. Orange ako generálny partner prináša pod značkou Orange Music Live už šiestu sériu tanečných workshopov United Movement pre tanečníkov rôznych štýlov. Prebiehať budú vo viacerých tanečných sálach pod vedením známych svetových choreografov Bama Martina, Camilla, Diany Matos, ale aj slovenských inštruktorov.

Počas dvoch víkendových dní 5. a 6. októbra si budú tanečníci rôznych štýlov zdokonaľovať svoje tanečné umenie v tanečných sálach Aircraft Sporthouse v Bratislave. Orange Music Live ako generálny partner prináša šiestu sériu tanečných workshopov United Movement.

Okrem platených workshopov pre profesionálov budú v sobotu 5. októbra k dispozícií dve tanečné sály pre širokú verejnosť, kde sa budú konať bezplatné tanečné lekcie hip hopu, clip dancingu, salsy či baletu. Bohatý tanečný program pre verejnosť spríjemní atraktívna sobotná večerná párty so známymi DJ-mi v bratislavskom klube LOFT.

Značka Orange Music Live sa už dlhé roky spája s kvalitnou hudbou, zábavou a tancom. Preto sme veľmi radi, že môžeme opäť podporiť mladých ľudí, ktorí sú zároveň nadšencami rozličných moderných štýlov tanca,“ približuje Alexandra Piskunová, hovorkyňa Orangeu.

Viac informácií o akcii nájdete na www.unitedmovement.sk alebo na Facebookovom profile podujatia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom