Organizačný výbor E-športového turnaja má za sebou pilotný projekt Base Games

New project 7.jpg
Foto: Base Games

Organizačný výbor E-športového turnaja má za sebou pilotný projekt BASE GAMES, ktorého sa zúčastnilo 40 kvalitných tímov zo Slovenska a Česka. OV si vyskúšal a prešiel rôzne úskalia pri organizovaní eŠportového turnaja. CRIMSON TOURNAMENT sa síce rozbiehal pomalšie, ale od semifinále Winners Bracketu (WB) bolo o zábavu postarané.

Po ťažkých a vyrovnaných zápasoch plných zvratov, kde jednotlivé tímy ukázali  bojovnosť a dokázali zápasy otočiť dobre zvládnutými grifmi v kritických situáciách sa do Grand finále prebojoval neprekonateľný tím „VIK DIABLO” bez jedinej prehry a  tím „Rodina Feederú „, ktorý začínal všetky série BO3 prehrou, ale vždy sa dokázal vrátiť do hry a otočiť série. Vo finálovom zápase nedal VIK.DIABLO žiadnu šancu súperovi pri získaní draka, heralda, baróna či len šancu zničiť jedinečnú vežu a stal sa celkovým víťazom pilotného projektu BASE GAMES.

Whatsapp image 2020 12 11 at 20.05.43.jpeg
Foto: Base Games

Crimson tournament bol úspešne zahájený a OV bude v turnajoch pokračovať, lebo si získal širokú verejnosť, mal silných partnerov a slušné mediálne pokrytie. Už čoskoro sa fanúšikovia E-športu môžu tešiť na pokračovanie úspešného projektu BASE GAMES.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom