Ortopedička z Kliniky Grace, Sara Ramirez sa vydala

Sara Ramirez
Sara Ramirez sa vydala Foto: afterellen.com

BRATISLAVA 10. júla (WEBNOVINY) – Americká herečka a speváčka mexicko-írskeho pôvodu Sara Ramirez, známa najmä ako ortopedička Callie Torres zo seriálu Klinika Grace (2005), sa v stredu 4. júla po prvý raz vydala.

Áno povedala svojmu dlhoročnému partnerovi, obchodnému analytikovi Ryanovi Deboltovi na súkromnom obrade v New Yorku. Na sobáši sa zúčastnila len ich najbližšia rodina a priatelia. Sara Ramirez a Ryan Debolt sa zasnúbili 17. júna 2011 počas dovolenky v Paríži.

Tridsaťšesťročná rodáčka z mexického Mazatlánu sa okrem účinkovania v populárnom seriáli objavila v menších úlohách snímok Láska cez internet (1998), Spider-Man (2002) a Chicago (2002).

Okrem práce v televízii a vo filme je aj talentovanou muzikálovou herečkou, vďaka čomu v roku 2005 získala prestížne divadelné ocenenie Tony. Koncom marca 2011 vydala svoje eponymné debutové EP, ktoré sa dostalo na siedmu priečku v rebríčku nezávislých albumov magazínu Billboard.

Jej postava do Kliniky Grace pribudla v roku 2006 počas druhej sezóny a podľa pôvodných predstáv tvorcov v ňom nemala dlho zotrvať.

Presvedčila ich však reakcia fanúšikov a v súčasnosti je Sara jednou z hlavných hviezd obľúbeného seriálu, v ktorom stvárňuje lesbickú partnerku pediatričky Arizony Robbins (Jessica Capshaw).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom