Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zuby.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.gutfuerdich.co
11. septembra 2017 Zaujímavosti od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Osobnosť človeka dokážete odhaliť aj vďaka tvaru jeho zubov. Pozrite sa, ako

Ukáž mi svoje zuby a ja ti poviem, kto si. Vedeli ste, že osobnosť človeka dokážu prezradiť jeho vlastné zuby? Stačí, ak sa pozriete, aký majú tvar. 

1. Štvorcové

Ak majú vaše predné zuby štvorcový tvar, s najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi tichý človek, ktorý dokáže dobre ovládať svoje emócie. Niekedy však vaša zdržanlivá a vyvážená povaha vytvára medzi ostatnými vzdialený dojem.

Obdlznikove zuby.jpg
www.gutfuerdich.co

 

2. Oválne

Tento tvar zubov je známkou umeleckej a tvorivej vlastnosti. Ste veľmi detailný v láske a viete, že často malé veci sú tie najdôležitejšie. Okrem toho ste veľmi empatický a rýchlo sa vcítite do emocionálneho sveta druhého. Niekedy sa však vo vašich názoroch viete „stratiť“ a máte problémy dlhodobo venovať vašu pozornosť konkrétnej veci.

Ovalne zuby.jpg

3. Trojuholníkové

Ste veľmi optimistický, bezstarostný a dynamický človek. Radi sa obklopujete ľuďmi a rýchlo vytvárate nové priateľstvá. Avšak, máte strach z osamelosti.

Trojuholnikove zuby.jpg

4. Obdĺžnikové

Ak sú predné zuby obdĺžnikové, ste rodený šéf. Máte silnú vedúcu osobnosť a dokážete robiť rýchle rozhodnutia. Ste veľmi odhodlaný pre všetky vaše ciele vo vašom živote. Ste veľmi zameraný na seba, a preto sa zdáte byť pre niektorých ľudí sebecký.

Stvorcove zuby.jpg

Odporúčané články

Zuby sa nepečú, ani nepečiatkujú. Pečatia sa. Parodontitída je vec seniorov. Omyl!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...