Osobnosť človeka dokážete odhaliť aj vďaka tvaru jeho zubov. Pozrite sa, ako

Zuby.jpg

Ukáž mi svoje zuby a ja ti poviem, kto si. Vedeli ste, že osobnosť človeka dokážu prezradiť jeho vlastné zuby? Stačí, ak sa pozriete, aký majú tvar. 

1. Štvorcové

Ak majú vaše predné zuby štvorcový tvar, s najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi tichý človek, ktorý dokáže dobre ovládať svoje emócie. Niekedy však vaša zdržanlivá a vyvážená povaha vytvára medzi ostatnými vzdialený dojem.

Obdlznikove zuby.jpg

2. Oválne

Tento tvar zubov je známkou umeleckej a tvorivej vlastnosti. Ste veľmi detailný v láske a viete, že často malé veci sú tie najdôležitejšie. Okrem toho ste veľmi empatický a rýchlo sa vcítite do emocionálneho sveta druhého. Niekedy sa však vo vašich názoroch viete „stratiť“ a máte problémy dlhodobo venovať vašu pozornosť konkrétnej veci.

Ovalne zuby.jpg

3. Trojuholníkové

Ste veľmi optimistický, bezstarostný a dynamický človek. Radi sa obklopujete ľuďmi a rýchlo vytvárate nové priateľstvá. Avšak, máte strach z osamelosti.

Trojuholnikove zuby.jpg

4. Obdĺžnikové

Ak sú predné zuby obdĺžnikové, ste rodený šéf. Máte silnú vedúcu osobnosť a dokážete robiť rýchle rozhodnutia. Ste veľmi odhodlaný pre všetky vaše ciele vo vašom živote. Ste veľmi zameraný na seba, a preto sa zdáte byť pre niektorých ľudí sebecký.

Stvorcove zuby.jpg
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom