Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zuby.jpg
www.gutfuerdich.co
11. septembra 2017 Zaujímavosti od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Osobnosť človeka dokážete odhaliť aj vďaka tvaru jeho zubov. Pozrite sa, ako

Ukáž mi svoje zuby a ja ti poviem, kto si. Vedeli ste, že osobnosť človeka dokážu prezradiť jeho vlastné zuby? Stačí, ak sa pozriete, aký majú tvar. 

1. Štvorcové

Ak majú vaše predné zuby štvorcový tvar, s najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi tichý človek, ktorý dokáže dobre ovládať svoje emócie. Niekedy však vaša zdržanlivá a vyvážená povaha vytvára medzi ostatnými vzdialený dojem.

Obdlznikove zuby.jpg
www.gutfuerdich.co

 

2. Oválne

Tento tvar zubov je známkou umeleckej a tvorivej vlastnosti. Ste veľmi detailný v láske a viete, že často malé veci sú tie najdôležitejšie. Okrem toho ste veľmi empatický a rýchlo sa vcítite do emocionálneho sveta druhého. Niekedy sa však vo vašich názoroch viete „stratiť“ a máte problémy dlhodobo venovať vašu pozornosť konkrétnej veci.

Ovalne zuby.jpg

3. Trojuholníkové

Ste veľmi optimistický, bezstarostný a dynamický človek. Radi sa obklopujete ľuďmi a rýchlo vytvárate nové priateľstvá. Avšak, máte strach z osamelosti.

Trojuholnikove zuby.jpg

4. Obdĺžnikové

Ak sú predné zuby obdĺžnikové, ste rodený šéf. Máte silnú vedúcu osobnosť a dokážete robiť rýchle rozhodnutia. Ste veľmi odhodlaný pre všetky vaše ciele vo vašom živote. Ste veľmi zameraný na seba, a preto sa zdáte byť pre niektorých ľudí sebecký.

Stvorcove zuby.jpg

Odporúčané články

Po prázdninách s úsmevom v plnej paráde Odstránenie zubného kameňa je dôležité pre zdravý chrup. Aké máte možnosti?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zaujímavosti

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...