Zľava: Francúz Alexis Pinturault a slovenská lyžiarka Petra Vlhová s veľkým krištáľovým glóbusom za víťazstvo vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní.Foto: SITA/AP
Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault získal vo Svetovom pohári veľký glóbus.Foto: SITA/AP
Francúzsky líder v bojoch o veľký glóbus Alexis Pinturault.Foto: SITA/AP
Alexis Pinturault vyhral v Hinterstoderi aj obrovský slalom v rámci Svetového pohára alpských lyžiarov.Foto: SITA/AP, /Giovanni Auletta
Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault na svahu v rakúskom Hinterstoderi.Foto: SITA/AP
Francúz Alexis Pinturault počas obrovského slalomu Svetového pohára v nemeckom Garmisch Partenkirchene, v ktorom sa tešil z triumfu. Garmisch Partenkirchen, 2. február 2020.Foto: SITA/AP.
Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault na svahu v talianskom Bormiu.Foto: SITA/AP
Francúz Alexis Pinturault počas pretekov Svetového pohára vo Val-d'Isére.Foto: SITA/AP
Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault počas obrovského slalom v Söldene.Foto: SITA/AP
Alexis Pinturault, Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní, alpská kombinácia, Blansko
Francúz Alexis Pinturault počas prvého kola alpskej kombinácie Svetového pohára v Blansku, ktorým bol super G. Blansko, 22. február 2019.