Fotogaléria osobnosti: Bronislaw Komorowski

1 / 108
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Bronislaw Komorowski

Splav na Dunajci
Foto: archívne, SITA/Radoslav Maťaš

Splav na drevenej plti po Dunajci si vyskúšali aj bývalí prezidenti Slovenska a Poľska Ivan Gašparovič a Bronislaw Komorowski.

1 / 108
Ďalšia fotka
Splav na DunajciNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECNa Slovensku sú svetoví lídri, prišli na V4 a GLOBSECO prezidentovi Poľska sa nerozhodlo, voľby sú prekvapenímKiska sa stretol s Komorowskym, zhodli sa na dôležitosti V4Na oslavách oslobodenia koncentračného táboru sa zúčastnili aj bývalýV poľských komunálnych voľbách vyhrala vládna stranaV poľských komunálnych voľbách vyhrala vládna stranaV poľských komunálnych voľbách vyhrala vládna stranaSpomienková slávnosť pri príležitosti 25. výročia nežnej revolúcie v hSpomienková slávnosť pri príležitosti 25. výročia nežnej revolúcie v hSpomienková slávnosť pri príležitosti 25. výročia nežnej revolúcie v hOslavy 70. výročia Slovenského národného povstaniaOslavy 70. výročia Slovenského národného povstaniaZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X