Connor McDavid, Corey Crawford
Connor McDavid z Edmontonu Oilers (vpravo) strieľa svoj druhý gól brankárovi Chicaga Blackhawks Coreymu Crawfordovi počas zápasu play-off NHL. Edmonton, 3. august 2020.Foto: Codie McLachlan/The Canadian Press/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (50) a obranca Duncan Keith (2) bránia hráča Tampy Erika Černáka počas zápasu NHL, v ktorom Tampa Bay zvíťazila v Chicagu 4:2. Chicago, 21. november 2019.Foto: SITA/AP
Brankár Chicago Blackhawks Corey Crawford zblokoval strelu od hráča St. Louis Blues' Ryana O'Reillyho v zápase NHL.Foto: SITA/AP
Brian Gibbons (39) z New Jersey Devils sa teší z gólu v sieti brankára Chicaga Coreyho Crawforda počas nedeľňajšieho zápasu NHL, v ktorom "diabli" na ľade súpera zvíťazili 7:5. Chicago, 12. november 2017.Foto: SITA/AP.
Corey Crawford a Claude Giroux počas zápasu NHL.Foto: SITA/AP
Corey Crawford sa dostal medzi tri hviezdy týždňa NHL.Foto: SITA/AP
Corey Crawford aktuálne patrí medzi najlepších brankárov celej NHL v percentuálnej úspešnosti zásahov či počte shutoutov.Foto: SITA/AP
So zisku Stanleyho pohára sa pred fanúšikmi raduje aj brankár Chicago Blackhawks Corey Crawford. Tím Mariána Hossu vyrazil medzi fanúšikov osláviť zisk vzácnej trofeje. Ulice Chicaga zaplnili vyše dva milióny fanúšikov.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford vyráža betónom puk po zakončení útočníka Tampy Bay Stevena Stamkosa počas šiesteho finálového zápasu NHL, v ktorom Blackahawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0 a získali Stanleyho pohár. Chicago, 15: jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford bozkáva Stanleyho pohár po šiestom finálovom zápase NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0. Chicago, 15. jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford vyráža puk po strele obrancu Tampy Bay Matta Carla počas šiesteho finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0 a získali Stanleyho pohár. Chicago, 15. jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford drží nad hlavou Stanleyho pohár po šiestom finálovom zápase NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0. Chicago, 15. jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford chytá puk do lapačky počas šiesteho finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0 a získali Stanleyho pohár. Chicago, 15. jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford vyráža puk po strele útočníka Tampy Bay Tylera Johnsona počas šiesteho finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks zvíťazili nad 'bleskami' 2:0 a získali Stanleyho pohár. Chicago, 15. jún 2015.Foto: SITA/AP
Hráč Tampy Corey Crawford (vpravo) sa snaží streliť gól do bránky Chicaga počas druhej tretiny piateho finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (uprostred) chytil puk hráča Tampy Ondreja Paláta (vľavo) počas tretej tretiny piateho finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (vľavo) sa zrazil v bránke s hráčom Tampy Nikitom Kučerovom (vpravo) počas prvej tretiny piateho finálového zápasu Stanleyho pohára.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford počas prvej tretiny piateho finálového zápasu Stanleyho pohára.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (vľavo) odráža puk hráča Tampy Antona Stralmana (vpravo) počas prvej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford (uprostred) sa snaží chytiť puk od hráča Tampy Ryana Callahana (vľavo) počas prvej tretiny štvrtého finálového zápasu o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Blackhawks Corey Crawford sa smutne pozerá ako puk z hokejky útočníka Tampy Bay Cedrica Paquettea končí v jeho sieti počas tretieho finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' zvíťazili 3:2. Chicago, 8 jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Blackhawks Corey Crawford betónom vyráža puk počas tretieho finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' zvíťazili 3:2. Chicago, 8 jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Blackhawks Corey Crawford (50) sa smutne pozerá ako puk z hokejky útočníka Tampy Bay Ryana Callahana končí v jeho sieti počas tretieho finálového zápasu NHL, v ktorom 'blesky' zvíťazili 3:2. Chicago, 8 jún 2015.Foto: SITA/AP
Brankár Chicaga Corey Crawford pred tretím finálovým zápasom NHL, v ktorom jeho tím prehral s Tampou Bay 2:3. Chicago, 8 jún 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: gólman Chicaga Corey Crawford dostáva gól od hráča Tampa Bay Alexa Killorna počas prvého finále Stanleyho pohára. Tampa, 4. júna 2015.Foto: SITA/AP
Zľava: gólman Chicaga Corey Crawford blokuje strelu hráča Tampa Bay Nikitu Kučerova v 1. tretine zápasu. Tampa, 4. júna 2015.Foto: SITA/AP