Diego Forlán
Uruguajský futbalový útočník Diego Forlán.Foto: archívne, SITA/AP
Uruguajčan Diego Forlan v súboji s kolumbijským futbalistom Abelom Aguilarom počas sobotňajšieho osemfinálového zápasu na svetovom šampionáte v Brazílii.Foto: SITA/AP
Uruguajský útočník Diego Forlan v súboji s Kostaričanom Yeltsinom Tejedaom počas sobotňajšieho zápasu D- skupiny na svetovom šampionáte v Brazílii.Foto: SITA/AP
Diego ForlánFoto: SITA/AP
Uruguajčan Diego Forlán skóruje.Foto: SITA/AP
Urugujčan Diego Forlán skóruje v 41. minúte, zápas je pred koncom prvého polčasu vyrovnaný.Foto: SITA/AP
Uruguajčan Diego Forlan v 55. minúte skóruje.Foto: SITA/AP
Hráči Uruguaja : zľava Diego Godin, Diego Perez a Diego ForlanFoto: SITA/AP
Uruguajčan Diego Forlan si pýta od rozhodcu faul.Foto: SITA/AP
Uruguajčan Diego Forlán strieľa pokutový kop, z ktorého v 80. minúte skóruje. Uruguaj nakoniec vyhral nad JAR vysoko 3:0.Foto: SITA/AP
Hráči Atletico Madrid na štadióne v nemeckom Hamburgu oslavujú po víťazstve 2:1 nad FC Fulham v Európskej futbalovej lige, ktorá od sezóny 2009/2010 nahradila Pohár UEFA. Španieli o víťazstve rozhodli 4 minúty pred koncom druhého predĺženia, keď podobne ako prvý, aj druhý gól Atletica strelil Uruguajčan Diego Forlan.Foto: AP Photo/Michael Sohn
Uruguajský hráč Diego Forlan, bojuje vo vzdušnom súboji o loptu so svojim súperom Walterom Centenom z Costa Riky počas kvalifikačného zápasu 2010 na MS v JAR.