Obranca "žralokov" Erk Karlsson padá po súboji s Nicom Dowdom z Washingtonu Capitals počas nedeľňajšieho zápasu NHL, v ktorom San Jose na ľade súpera prehralo 4:5 po predĺžení. Washington, 5. január 2020.Foto: SITA/AP.
John Hayden, Erik Karlsson
Útočník Chicaga Blackhawks John Hayden sa snaží vypichnúť puk obrancovi "žralokov" Erikovi Karlssonovi počas nedeľňajšieho zápasu NHL, v ktorom hráči San Jose na ľade súpera zvíťazili 7:3. Chicago, 16. december 2018.Foto: SITA/AP.
Švédsky obranca Erik Karlsson v drese San Jose Sharks.Foto: archívne, SITA/AP.
Erik Karlsson sa teší z gólu do siete Arizony Coyotes.Zdroj: SITA/AP Rick Scuteri.
Útočník Ottawy Marián Gáborík (vpravo) so spoluhráčom Erikom Karlssonom.Foto: archívne, SITA/AP.
Hráč NHL Erik KarlssonFoto: SITA/AP
Erik Karlsson z Ottawa Senators získal v individuálnom oceňovaní NHL Norrisovu trofej za najlepšieho obrancu. Las Vegas, 24. júna 2015.Foto: SITA/AP
Hráč Ottawa Senators Erik Karlsson pózuje fotografom na červenom koberci počas udeľovania individuálnych ocenení NHL. Las Vegas, 24. júna 2015.Foto: SITA/AP
Švédsky obranca Erik Karlsson v súboji s kanadským útočníkom Jonathanom Toewsom počas finálového zápasu na olympijskom turnaji v Soči.Foto: SITA/AP
Švéd Erik Karlsson v súboji s fínskym útočníkom Jussim Jokinenom počas semifinálového zápasu na olympijskom turnaji v Soči.Foto: SITA/AP
Švédsky obranca Erik Karlsson (65) a Martin Erat z tímu českej reprezentácie. Rusko, Soči, 12. februára 2014.Foto: SITA/AP
Erik KarlssonFoto: SITA/AP
Erik Karlsson z Ottawy Senaters získal Norris Trophy, ktorá sa udeľuje najlepšiemu obrancovi sezóny.Foto: SITA/AP
Erik Karlsson z Ottawy Senators (vpravo) v súboji s Milanom Lucicom z Bostonu BruinsFoto: SITA/AP