Fotogaléria osobnosti: František Chmelár

1 / 79
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: František Chmelár

Milan Cigáň, František Chmelár
Foto: archívne, SITA/Martin Medňanský

Sprava, Prezident Slovenského olympijského výboru (SOV) František Chmelár a veľvyslanec SR v Brazílii Milan Cigáň.

1 / 79
Ďalšia fotka
Milan Cigáň, František ChmelárMatúš Ševčík, Jessica TriebeľováOLYMPIJSKÉ: Slávnostný s¾ub reprezentantov na III. OHMOLYMPIJSKÉ: S¾ub reprezentantov na III. OHMOLYMPIJSKÉ: Slávnostný s¾ub reprezentantov na III. OHMPokrstili pamätnicu Rio 2016Skvelý Matej Beňuš na olympiáde získal striebornú medailuSkvelý Matej Beňuš na olympiáde získal striebornú medailuPrezident Andrej Kiska v Riu otvoril Slovenský domPrezident Andrej Kiska v Riu otvoril Slovenský domPrezident Andrej Kiska v Riu otvoril Slovenský domChmelár chce z Ria aspoň päť medailí, z toho dve zlatéSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuSlováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta KiskuŠtafeta Rio 2016 začali svoju púť, oheň zapálil MartikánŠtafeta Rio 2016 začali svoju púť, oheň zapálil MartikánMladi olympioniciFrantišek ChmelárZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X