Fotogaléria osobnosti: František Rábek

1 / 20
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: František Rábek

NITRA: Cyrilo metodská púť
Foto: SITA/Martin Havran.

Mons. František Rábek počas slávnostnej svätej omše na Svätoplukovom námestí v rámci Cyrilo-metodských slávností. Nitra, 5. júl 2019.

1 / 20
Ďalšia fotka
NITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťNITRA: Cyrilo metodská púťTelá vojakov previezli na SlovenskoSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokSvätá omša na Zelený štvrtokRudolf BalážPokrstili prvý slovenský poschodový vlak

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X