Fotogaléria osobnosti: Juraj Draxler

1 / 60
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Juraj Draxler

Juraj Draxler
Foto: archívne, SITA

Exminister školstva Slovenskej republiky Juraj Draxler.

1 / 60
Ďalšia fotka
Juraj DraxlerBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuBoxer Tomáš 'Kid' Kovács a exminister Draxler si to rozdali v ringuJuraj DraxlerRobert Fico - Juraj DraxlerškolaRobert FicoJuraj DraxlerFico sa rútil na kolobežke, Lajčák nechcel šaškovaťFico sa rútil na kolobežke, Lajčák nechcel šaškovaťFico sa rútil na kolobežke, Lajčák nechcel šaškovaťMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuMinister Draxler otvoril nový školský rok v KežmarkuZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X