Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - dvanásty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 12. deň

Svojský rozbeh Bolta, zlatá medaila a svetový rekord Talachadzeho, dobitý Nagy, Taylorov výkon roka, ďalšie požiadanie o ruku, druhé miesto Kohlovej v B-finále, tlačová konferencia Sagana či Bilesovej štvrtá zlatá medaila – aj taký bol utorok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Škantárovci

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 7. deň

Prvá zlatá medaila pre Slovensko zásluhou bratrancov Škantárovcov, 22. najcennejší kov Michaela Phelpsa, prvý golfový úder na olympiáde po 112 rokoch, finále krauliarskej stovky bez striebornej medaily, vypadnutie Andreja Martina, ale aj smolné štvrté miesto Jany Dukátovej – aj taký bol štvrtok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - piaty deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - piaty deň

Strieborná medaila Mateja Beňuša, tretie najcennnejšie kovy Michaeala Phelpsa a Katinky Hosszúovej, šokovaní skokani do vody, ktorých prekvapila zelená voda, ale aj prekvapujúce vypadnutie Sereny Williamsovej – aj taký bol utorok na olympiáde v Riu de Janeiro.
Fotografie - Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 - štvrtý deň

Súhrn: Letná olympiáda Rio de Janeiro (OH 2016) - 4. deň

Postup bratrancov Škantárovcov a Jany Dukátovej do semifinále, druhá zlatá medaila Katinky Hosszúovej, ťažký pád Melissy Hoskinsovej, ospravedlenie Severokórejčana Om jun-čol vodcovi Kim Čong-unovi za striebro, doping Tomasza Zieliňského, zatknutie boxera Jonasa Juniasa Jonasa pre podozrenie zo znásilnenia aj rekordný zápis Wu Min-sia do olympijskej histórie – aj to sa udialo v pondelok na olympiáde v Riu.