Zľava: Futbalisti Los Angeles Galaxy Mike Magee, Sean Franklin (5), Landon Donovan (10), Robbie Keane (7) a David Beckham (23)oslavujú gól v sieti San Jose.Foto: SITA/AP
Futbalisti Los Angeles Galaxy sa stali víťazmi zámorskej MLS. V nedeľňajšom finále MLS Cupu si Galaxy na štadióne Home Depot Center v Carsone poradili s Houston Dynamo 1:0. O výhre rozhodol v 72. min po prihrávke od Robbieho Keanea Landon Donovan. Z triumfu sa tešil aj David Beckham, ktorý na záver svojho päťročného pôsobenia v Galaxy dosiahol prvý veľký úspech. V minulosti sa stal šesťkrát anglickým majstrom s Manchestrom United, s Realom Madrid vyhral španielsku ligu a teraz aj zámorskú MLS.Foto: SITA/AP Photo/Bret Hartman
Landon DonovanFoto: SITA/AP
Deväťdesiat minút majstrovského futbalového stretnutia USA - Alžírsko v juhoafrickej Pretórii sa skončilo nerozhodne 0:0. Americkí hráči na snímke oslavujú po tom, čo v závere prvej minúty nastaveného času Američan Landon Donovan prekonal alžírskeho brankára a zabezpečil USA výhru 1:0.Foto: AP Photo/Michael Sohn