Fotogaléria osobnosti: Ľubomír Hagara

1 / 29
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Ľubomír Hagara

OCENENIE: Vybraným trénerom mládeže za rok 2013
Foto: SITA/AP

Zľava: Ľubomír Hagara a Peter Likér (obaja rýchlostná kanoistika) počas preberania finančného ocenenia od ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vybraným trénerom mládeže v kategórii za dosiahnuté výsledky v roku 2013.

1 / 29
Ďalšia fotka
OCENENIE: Vybraným trénerom mládeže za rok 2013Minister školstva ocenil vybraných trénerov mládeže.Rýchlostná kanoistikaĽubomír Hagara prekročil svoj tieňNajlepší kanoisti v roku 2012Ľubomír Hagara prekročil svoj tieňĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeHagara senzačne postúpil do fináleĽubomír HagaraĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír Hagara na olympiádeĽubomír HagaraZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X