Fotogaléria osobnosti: Ľubomír Višňovský

1 / 195
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Ľubomír Višňovský

Kaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiend
Foto: SITA/RVS MEDIA

Ľubomír Višňovský z Tipsport tímu počas súťaže v zručnostiach bývalých slovenských hokejistov s názvom Súboj legiend medzi mužstvami Tipsport a Kaufland v rámci exhibičného hokejového podujatia Kaufland Winter Classic Games 2019 pod holým nebom na štadióne VŠC Dukla na banskobystrických Štiavničkách. Banská Bystrica, 2. február 2019.

1 / 195
Ďalšia fotka
Kaufland Winter Classic Games 2019, Súboj legiendPrípravy pred Kaufland Winter Classic GamesPrípravy pred Kaufland Winter Classic GamesHOKEJ: Prípravy pred Kaufland Winter Classic GamesMarián Hossa, Richard Lintner, Rastislav Pavlikovský, Ľubomír VišňovskýMartin Štrbák, Ľubomír VišňovskýĽubomír VišňovskýĽubomír Višňovský, Miroslav Šatan, Ján LašákĽubomír VišňovskýĽubomír VišňovskýVisnovsky lintner.jpgĽubomír VišňovskýVisnovskyHOKEJ MS 18: Informácie o šampionáte a dejiskáchĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouĽubomír Višňovský sa exhibičným zápasom rozlúčil s kariérouZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X