Fotogaléria osobnosti: Marián Geišberg

1 / 23
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Marián Geišberg

Marián Geišberg
Foto: SITA/Jana Birošová

Posledná rozlúčka s hercom a členom Činohry SND Mariánom Geišbergom v budove Slovenského národného divadla (SND). Marián Geišberg zomrel vo veku 64 rokov v sobotu, 10. novembra 2018. Bratislava, 18. November 2018.

1 / 23
Ďalšia fotka
Posledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergPosledná rozlúčka s Mariánom Geišbergom, Marián GeišbergMarián GeišbergMarián GeišbergZmierenie alebo Dobrodružstvo pri obžinkochMarián Geišberg a Juraj Slezáček v inscenácii.Inscenácia Bál v SND podľa Slančíkovej - TimravyBal sndFausto Brizzi pokrstil román Sto dní šťastiaZábery zo snímky Krok do tmy, ktorá je nominovaná na OscaraZábery zo snímky Krok do tmy, ktorá je nominovaná na OscaraČinohra SND uvádza inscenáciu Láskavé bohyneČinohra SND uvádza inscenáciu Láskavé bohyneSndBez názvu

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X