Marina Erakovicová
Tenistka Marina Erakovicová ukončila kariéru.Foto: archívne, SITA/AP
Rumunská tenistka Simona Halepová počas zápasu prvého kola US Open, v ktorom jej súperka Marina Erakovicová z Nového Zélandu za stavu 2:6, 0:3 zápas skrečovala. New York, 1. septembra 2015.Foto: SITA/AP
Novozélandská tenistka Marina Erakovicová počas zápasu prvého kola Roland Garros, v ktorom podľahla Češke Petre Kvitovej 4:6, 6:3, 4:6. Paríž, 26. máj 2015.Foto: SITA/AP
Novozélanďanka Marina Erakovicová počas zápasu prvého kola US Open proti Ruske Svetlane Kuznecovovej.Foto: SITA/AP
Novozélanďanka Marina Erakovicová počas zápasu 2. kola na Roland Garros, v ktorom prehrala s Češkou Petrou Kvitovou 4:6, 4:6.Foto: SITA/AP
Novozélandská tenistka Marina Erakovicová počas zápasu 2. kola na Roland Garros, v ktorom zvíťazila nad Slovenkou Dominikou Cibulkovou 6:2, 2:6, 6:4.Foto: SITA/AP
Novozélandská tenistka Marina Erakovicová získala svoj prvý titul vo dvojhre na hlavnej profesionálnej úrovni. Vo finále singlovej súťaže na turnaji WTA v americkom Memphise získala prvý set proti Nemke Sabine Lisickej nasadenej ako tretej za 28 minút 6:1, keď semifinálová premožiteľka Magdalény Rybárikovej odstúpila pre žalúdočné problémy.Foto: SITA/AP Photo/Mark Humphrey
Marina ErakovicováFoto: SITA/AP