Fotogaléria osobnosti: Martin Bajčičák

1 / 35
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Martin Bajčičák

Vyhlásenie výsledkov ankety Lyžiar roka
Foto: SITA/Radoslav Maťaš

Zľava: Bežecký lyžiar Martin Bajčičák, zjazdový lyžiar Matej Falát, akrobatická lyžiarka Zuzana Stromková, snowboardistka Klaudia Medlová, bežecký lyžiar Peter Mlynár, bežecká lyžiarka Alena Procházková, akrobatická lyžiarka Natália Šlepecká, zjazdová lyžiarka Petra Vlhová a Tomáš Žampa za syna Adama Žampu počas vyhlásenia výsledkov ankety Lyžiar roka – najlepší lyžiar sezóny 2014/2015. Štrbské Pleso, 30. máj 2015.

1 / 35
Ďalšia fotka
Vyhlásenie výsledkov ankety Lyžiar rokaKuzminová Bajčičák ŽampaPosledný deň na olympiáde v SočiBajcicakMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin Bajčičák sa vytrápil v klasike, skejt bol dobrýMartin BajčičákMartin BajčičákMartin BajčičákOlympionici odleteli do SočiSlávnostný sľubSlávnostný sľubZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X