Brodeurovo číslo 30 vyradia z evidencie a v tíme Devils ho už nebude môcť nikto nosiť na drese.Foto: SITA/AP
Martin Brodeur odchytal v tejto sezóne NHL sedem stretnutí.Foto: SITA/AP
Kanadský brankár martin Brodeur.Foto: SITA/AP
Martin Brodeur má v zmluve klauzulu o nevymeniteľnosti, ale vraj pristane na trejd, ktorý by mohol pomôcť tímu.Foto: SITA/AP
Brankár Martin Brodeur z New Jersey vychytal 122. shutout v kariére.Foto: SITA, AP
Martin Brodeur z New Jersey.Foto: SITA, AP
Martin BrodeurFoto: SITA/AP
Brankár New Jersey Martin Brodeur zneškodňuje príležitosť hráča Pittsburghu Zacha BoychukaFoto: SITA/AP
"Čarovná" lapačka Martina Brodeura, ktorou chytil strelu Carla Hagelina.Foto: SITA/AP
Hokejisti Pittsburgh Penguins uspeli pred vlastnými fanúšikmi v skrátenej sezóne NHL až na tretí pokus, keď si v sobotňajšom zápase poradili s New Jersey 5:1. Pre Devils je to prvá prehra v riadnom hracom čase v sezóne a už štvrtá v rade, trikrát predtým neuspeli po predĺžení či po samostatných nájazdoch. Na snímke zľava: Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur odohráva puk pred Joeom Vitaleom (46) z Pittsburghu Penguins.Foto: SITA/AP Photo/Keith Srakocic
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur zastavuje útočnú akciu Mariána Gábroríka z New Yorku Rangers počas prvej tretiny druhého zápasu play off Východnej konferencie. New York, 16. mája 2012.Foto: SITA/AP Photo/Julio Cortez
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur sleduje strelu, ktorá preletela ponad jeho hlavu v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur opustil na chvíľu bránku počas time-outu v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur (vpravo) gratuluje svojmu "kolegovi" Jonathanovi Quickovi z New York Kings k víťazstvu 6:1 a zisku Stanleyho pohára. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Martin Brodeur z New Jersey Devils odchádza z ľadu pred ukončením zápasu s Los Angeles Kings, ktorí získali Stanleyho pohár. Los Angeles Kings, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark Terrill
Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (30) sleduje opakovaný záznam gólu na svetelnej tabuli po tom, ako dali LA Kings svoj druhý gól v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (vľavo) diskutuje so Švédom Johanom Hedbergom počas time-outu v druhej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Brankár Martin Brodeur z New Jersey Devils (30) po úspešnom zákroku. Obrancovia "diablov" Marek Zidlicky (2) a Henrik Tallinder (7) dohliadajú na situáciu v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Zľava: Hokejisti New Jersey Devils Martin Brodeur, Andy Greene (6) a Bryce Salvador oslavujú triumf svojho tímu po piatom zápase proti Los Angele Kings v rámci finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Zľava: Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur a jeho spoluhráč Henrik Tallinder sa pokúšajú zabrániť skórovať Henrikovi Tallinderovi z Los Angeles Kings počas piateho zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur sleduje súboj svojho spoluhráča Mareka Židlického (vľavo) a Jarreta Stolla z Los Angeles pred svojou bránou počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur počas štvrtého zápasu proti Los Angeles Kings v rámci finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur likviduje šancu slovinského hokejistu v službách Kings Anžeho Kopitara (11) počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Zľava: Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur sleduje puk so svojimi spoluhráčmi Dainiuso Zubrusom a Andym Greenom počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Pri bránke Devils čaká na svoju šancu Jeff Carter (vpravo) z Los Angeles Kings.Foto: SITA/AP
Zľava: Gólman Martin Brodeur (30) z New Jersey Devils a jeho spoluhráč Bryce Salvador (24) likvidujú šancu na skórovanie Trevorovi Lewisovi (22) z Los Angeles Kings počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Sprava: Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur a jeho spoluhráč Marek Židlický (2) likvidujú gólovú príležitosť Jarreta Stolla (28) z Los Angeles Kings počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Sprava: Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (30) bráni svoju svätyňu po strele Trevora Lewisa (22) z Los Angeles Kings počas tretej tretiny štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur stráži svoju svätyňu počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur v súboji s Trevorom Lewisom z Los Angeles Kings počas tretej tretiny štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár.Foto: SITA/AP