Päťnásobná olympijská šampiónka v bazénovom plávaní Američanka Missy Franklinová.Foto: SITA/AP
Športovkyňa roka: Missy Franklinová (USA) plávanie.Foto: SITA/AP
Americká plavkyňa Missy FranklinováFoto: SITA/AP
Americká plavkyňa Missy Franklinová zaplávala nový svetový rekord na .200 m znakFoto: SITA/AP
Americké plavkyne Missy Franklinová, Rebecca Soniová, Dana Vollmerová a Allison Schmittová zaplávali nový svetový rekord v štafete na 4x100 m polohové preteky.Foto: SITA/AP
Americká plavecká hviezda Missy Franklinová sa teší zo svojho výsledku.Foto: SITA/AP
Americká plavecká hviezda Missy Franklinová so zlatou medailou, ktorú získala v disciplíne znak - 200 m.Foto: SITA/AP
Americká plavecká hviezda Missy Franklinová počas finále v disciplíne znak - 200 m.Foto: SITA/AP
Americká plavecká hviezda Missy Franklinová pláva von z bazéna potom, čo vyhrala v disciplíne znak - 200 m zlato.Foto: SITA/AP
Američanka Missy Franklinová štartuje v pretekoch žien na 200 m znak v olympijskom Aquatics Centre.Foto: SITA/AP