Dsc4255.jpg

Finalistky MISS SLOVENSKO 2018 si zasúťažili pred finále v Huberte

Veľké finále súťaže krásy sa blíži. Už 28. apríla sa dozvieme, ktorá z tohtoročných účastníčok získa vytúženú korunku. Pred samotným galavečerom si jedenásť najkrajších Sloveniek odskočilo na návštevu do výroby slovenských šumivých vín – do spoločnosti Hubert. J.E. Čakala na nich nielen ochutnávka prémiových sektov, ale aj pestrý deň plný vedomostí a súťaží.
Dsc_5220.jpg

Víťazstvo na 5. ročníku Vitis Trophée Junior obhájila Miriama Havettová

Tradičná súťaž mladých somelierov Vitis Trophée Junior 2018 pozná svojich víťazov. Spomedzi 22 súťažiacich si prvenstvo opäť po roku odniesla Miriama Havettová zo strednej odbornej školy v Nových Zámkoch. V poradí už piaty ročník obľúbeného podujatia sa konal 26. a 27. marca v priestoroch Spojenej školy v Modrom Kameni.
Hubert J.E. podporí vinársku školu v Modre

Hubert J.E. podporí vinársku školu v Modre

Spoločnosť Hubert J.E. opäť hosťovala podujatie určené pre dámy, Hubert Dámsky klub. Tradičné somelierske podujatie sa tento krát odohrávalo v novom formáte so symbolickým názvom „Zátka pre budúcnosť“.
Marian Kotleba

Kotlebovci chcú, aby sa ľudia mohli brániť dlhými zbraňami

Najjednoduchšou možnosťou, ako občanom poskytnúť efektívnejšie zbrane na ochranu ich životov, zdravia aj majetku, je podľa kotlebovcov poskytnúť im možnosť na tento účel využívať nielen strelné zbrane krátke, ale aj strelné zbrane dlhé.
Marian Kotleba

Iniciatíva: Kotleba u nás nesmie vytvoriť štát v štáte

Skupina 130 občanov sa obrátila na predsedu vlády Roberta Fica, ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ministerku spravodlivosti Luciu Žitňanskú, policajného prezidenta Tibora Gašpara a lídrov parlamentných strán s výzvou Odmietame štát v štáte.
Marian Kotleba

Policajný prezident reaguje na Kotlebove hliadky vo vlakoch

Predseda ĽSNS Marian Kotleba v pondelok avizoval nasadenie hliadok do vlaku na trase Nové Zámky – Zvolen. Tento krok je podľa neho reakciou na útok 16-ročného Šimona na 21-ročnú Viktóriu, ktorý sa odohral začiatkom apríla.