Fotogaléria osobnosti: Peter Šťastný

1 / 24
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Peter Šťastný

súsošie, Quebec, Marián Šťastný, Peter Šťastný, Anton Šťastný
Foto: SITA/MZVaEZ.

Súsošie z názvom Dotknúť sa cieľa od autorov Pierra Brassarda a Marie-Pier Lebeau vytvorené na počesť slovenského hokejováho tria Petra, Mariána a Antona Šťastného v kanadskom Québecu. Kanada, 9. august 2019.

1 / 24
Ďalšia fotka
Súsošie, Quebec, Marián Šťastný, Peter Šťastný, Anton ŠťastnýPeter ŠťastnýSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveSlovenské hokejové hviezdy porazili St.Louis aj v BratislaveV Trenčíne sa hral exhibičný zápas na počesť Pavla DemitruV Trenčíne sa hral exhibičný zápas na počesť Pavla DemitruV Trenčíne sa hral exhibičný zápas na počesť Pavla DemitruTri exhibičné duely pripomenú Pavla DemitruTri exhibičné duely pripomenú Pavla DemitruTri exhibičné duely pripomenú Pavla DemitruTri exhibičné duely pripomenú Pavla DemitruTri exhibičné duely pripomenú Pavla DemitruSatanPeter śtastnyPeter stastnyMarián Gáborík strelil 300. gólŠťastnýPeter stastnyPeter ŠťastnýZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X