Srbský tenista Novak Djokovič s novým členom jeho trénerského tímu Radkom Štěpánkom (vľavo).Foto: www.instagram.com.
Čech Radek Štěpánek ukončil tenisovú kariéru.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štěpánek počas 9. ročníka tenisovej exhibície Tennis Champions v bratislavskom Národnom tenisovom centre. Bratislava, 15. november 2016.Foto: SITA/Marko Erd
Zľava: Slovenský tenista Dominik Hrbatý a český tenista Radek Štěpánek počas 9. ročníka tenisovej exhibície Tennis Champions v bratislavskom Národnom tenisovom centre. Bratislava, 15. november 2016.Foto: SITA/Marko Erd
Lucie Hradecká a Radek Štěpánek zvíťazili 6:1, 7:5 nad indickým tandemom Sania Mirzová, Rohan Bopanna nasadeným ako štvrtým v nedeľňajšom stretnutí o bronzovú medailu v miešanej štvorhre. Rio de Janeiro, 14. august 2016.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štěpánek počas zápasu prvého kola Wimbledonu, v ktorom podľahol Austrálčanovi Nickovi Kyrgiosovi 4:6, 3:6, 7:6, 1:6. Londýn, 28. jún 2016.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štěpánek počas zápasu prvého kola na Roland Garros, v ktorom v päťsetovej bitke podľahol Britovi Andymu Murraymu 6:3, 6:3, 0:6, 3:6, 5:7. Paríž, 24 máj 2016.Foto: SITA/AP
Francúzski tenisti Jo-Wilfried Tsonga (vľavo) a Richard Gasquet sa tešia z víťazného úderu proti českej dvojici Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Francúzi po štyroch rokoch postúpili do finále Davisovho pohára. Paríž, 13. septembra 2014.Foto: SITA/AP
Českí tenisti Radek Štěpánek (vľavo) a Tomáš Berdych vracajú loptičku na stranu Francúzov Jo-Wilfrieda Tsongu a Richarda Gasqueta v semifinálovom zápase Davisovho pohára. Paríž, 13. septembra 2014.Foto: SITA/AP
Francúzski tenisti Jo-Wilfried Tsonga (vľavo) a Richard Gasquet oslavujú víťazstvo nad českou dvojicou Radek Štěpánek a Tomáš Berdych a postup do finále Davisovho pohára. Paríž, 13. septembra 2014.Foto: SITA/AP
Radek Štěpánek počas zápasu druhého kola Wimbledonu proti Novakovi Djokovičovi.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štepánek počas zápasu tretieho kola Roland Garros proti Lotyšovi Ernestsovi Gulbisovi.Foto: SITA/AP
Radek Štěpánek počas zápasu 2. kola na Roland Garros, v ktorom zdolal Rusa Michaila Južného 6:0, 6:3, 3:6, 6:4.Foto: SITA/AP
Radosť českého tímu po zápase s Japonskom.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štěpánek sa teší z víťazstva nad Japoncom Tacumom Itom.Foto: SITA/AP
Radosť českých tenistov po záverečnej dvojhre vo finále Davisovho pohára, v ktorej Radek Štěpánek získal rozhodujúci bod.Foto: SITA/AP
O víťazstve Česka vo finále Davisovho pohára rozhodol v poslednej dvojhre Radek Štěpánek, ktorý porazil Srba Dušana Lajoviča.Foto: SITA/AP
Srbský tenista Dušan Lajovič počas nedeľňajšej dvojhry vo finále Davisovho pohára, v ktorej prehral s Čechom Radkom Štěpánkom za 102 minút 3:6, 1:6, 1:6.Foto: SITA/AP
Český tenista Radek Štěpánek počas nedeľňajšej dvojhry vo finále Davisovho pohára, v ktorej porazil Srba Dušana Lajoviča za 102 minút 6:3, 6:1, 6:1.Foto: SITA/AP
Súboj Česka a Srbska o Davis Cup je tesný, rozhodne posledný zápas dvojhry.Foto: SITA/AP
Zľava: Českí tenisti Tomáš Berdych a Radek Štěpánek počas sobotňajšej štvorhry vo finále Davisovho pohára, v ktorej porazil Srbský pár Nenad Zimonjič, Iľja Bozoljac 6:2, 6:4, 7:6.Foto: SITA/AP
Zľava: Českí tenisti Radek Štěpánek a Tomáš Berdych počas sobotňajšej štvorhry vo finále Davisovho pohára, v ktorej porazil Srbský pár Nenad Zimonjič, Iľja Bozoljac 6:2, 6:4, 7:6.Foto: SITA/AP