Fotogaléria osobnosti: Róbert Bezák

1 / 72
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Róbert Bezák

Pohoda 2019
Foto: SITA/Martin Medňanský

Zľava: Bývalý arcibiskup Trnavskej diecézy, rímskokatolícky biskup Róbert Bezák, evanjelická farárka Anna Polcková a kazateľ Cirkvi bratskej Daniel Pastirčák počas ekumenickej bohoslužby po skončení 23. ročníka hudobného multikultúrneho festivalu Pohoda, ktorý sa konal v dňoch 11. – 13. júla 2019. Trenčín, 14. júl 2019.

1 / 72
Ďalšia fotka
Pohoda 2019Ivan Štefunko, Marián Leško, Alojz Hlina, Róbert Bezák, Michal Šimečka, Michal TrubanZuzana Čaputová, Róbert BezákRóbert BezákRóbert BezákRóbert BezákPrezentácia knihy o Róbertovi BezákoviRóbert BezákLucka luknarovaRóbert BezákBezakOtmar olivaOtmar olivaBezák sa vyznal v kniheBezakBezakOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKOceňovanie osobností v rámci Dňa TSKBezákBezákZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X