Fotogaléria osobnosti: Rudolf Schuster

1 / 53
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Rudolf Schuster

Prezidentské voľby 2019 na Slovensku
Foto: SITA/Ivan Fleischer

Vstup do volebnej miestnosti v areáli Univerzity veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, v ktorej volil aj exprezident Rudolf Schuster počas druhého kola voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019. Košice, 30. marec 2019.

1 / 53
Ďalšia fotka
Prezidentské voľby 2019 na SlovenskuPrezidentské voľby 2019 na Slovensku, Rudolf SchusterPrezdidentské voľby 2019 na Slovensku, Rudolf SchusterMichal Kováč, Rudolf Schuster, Andrej Kiska, Ivan GašparovičPREZIDENT: Obed s bývalými prezidentmi SRRudolf SchusterVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieVÝROČIE: Oslavy podpisu Martinskej deklarácieNR SR: Raňajky predsedov parlamentu,NR SR: Raňajky predsedov parlamentu, Jozef Migaš, Daniel Guspan, Radek Vondráček, Andrej Danko, Rudolf Schuste, Andrej Hrnčiar,NR SR: Raňajky predsedov parlamentu,NR SR: Raňajky predsedov parlamentu,NR SR: Raňajky predsedov parlamentu,NR SR: Raňajky predsedov parlamentu,Kiska, gašparovič, schusterPrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmePrezident Kiska obedoval s exprezidentmi, hovorili aj o extrémizmeZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.