Nemec Severin Freund sa teší z víťazstva v prvých pretekoch Turné štyroch mostíkov v Oberstdorfe.Foto: SITA/AP
Nemecký skokan na lyžiach Severin Freund sa teší z celkového víťazstva vo Svetovom pohári. Planica, 23. marec 2015.Foto: SITA/AP
Severin Freund potvrdil aj pozíciu na čele priebežného celkového poradia bojov o veľký krištáľový glóbus.Foto: SITA/AP
Severin Freund v tejto sezóne triumfoval už siedmykrát.Foto: SITA/AP
Nemec Severin Freund počas skokanskej súťaže na veľkom mostíku. Falun, 26. február 2015.Foto: ilustračné, SITA/AP
Tím v zložení Carina Vogtová, Richard Freitag, Katharina Althausová, Severin Freund zvíťazil v skokoch na lyžiach zmiešaných družstiev.Foto: SITA/AP
Nemecký skokan Severin Freund dosiahol 12. individuálny triumf na podujatí tohto rangu.Foto: SITA/AP
Severin FreundFoto: SITA/AP
Nemecký skokan na lyžiach Severin Freund má veľmi úspešnú sezónu.Foto: SITA/AP
Víťaznému Severinovi Freundovi, ktorý viedol aj po prvom kole, namerali 133 a 135 metrov, za čo získal od rozhodcov výslednú známku 266,1 bodu.Foto: SITA/AP
Traja najlepši skokani na pretekoch v Oberstdorfe, víťaz Anders Jacobsen (uprostred), Gregor Schlierenzauer (vľavo) skončil druhý a Nemec Severin Freund obsadil tretie miesto.Foto: SITA/AP
Nórsky skokan na lyžiach počas pretekov kvalifikácie na stredajší tretí diel 60. ročníka Turné štyroch mostíkov (T4M) sa v rakúskom Innsbrucku. Utorkovú kvalifikáciu vyhral Poliak Kamil Stoch. Rodákovi zo Zakopaného namerali 126 metrov, za čo dostal od rozhodcov známku 127,1 bodu. Ďalšie dve medailové priečky patrili nemeckým skokanom na lyžiach: druhý skončil s odstupom 1,6 bodu Maximilian Mechler (125,5 b), tretí bol na mostíku HS-130 Severin Freund (122,9 b).Foto: SITA/AP Photo/Matthias Schrader