Fotogaléria osobnosti: Stanislav Zvolenský

1 / 95
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Stanislav Zvolenský

Inaugurácia Zuzany Čaputovej
Foto: SITA/Martin Medňanský

Zľava: Biskup reformovanej kresťanskej cirkvi László Fazekas, bratislavský eparcha Mons. Peter Rusnák, bratislavský arcibiskup metropolita Mons. Stanislav Zvolenský a generálny biskup Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Ivan Eľko počas ekumenickej bohoslužby Te Deum v katedrále sv. Martina v rámci inaugurácie prezidentky SR Zuzany Čaputovej. Bratislava, 15. jún 2019.

1 / 95
Ďalšia fotka
Inaugurácia Zuzany ČaputovejStanislav ZvolenskýCIRKEV: Národná púť k Sedembolestnej Panne MáriiZvolenský, PellegriniObrad blahorečenia Anny KolesárovejStanislav ZvolenskýPellegrini a cirkevAndrej KiskaCIRKEV: Blahorečenie Titusa ZemanaCIRKEV: Blahorečenie Titusa ZemanaCIRKEV: Blahorečenie Titusa ZemanaNITRA: Celonárodná púť k sv. Cyrilovi a MetodoviNITRA: Celonárodná púť k sv. Cyrilovi a MetodoviNITRA: Celonárodná púť k sv. Cyrilovi a MetodoviNITRA: Celonárodná púť k sv. Cyrilovi a MetodoviStanislav Zvolenský, Robert FicoRobert Fico, Stanislav ZvolenskýRozlúčka s prvým prezidentom SR Michalom KováčomDanko urobí všetko preto, aby sa práva LGBTI nepresadzovaliStanislav ZvolenskýPúť k sviatku Sedembolestnej Panny Márie v ŠaštíneArcibiskup požehná priestory Centra pre rodinuStanislav ZvolenskýKiska a Fico si pripomenuli holokaust, vzdali hold obetiamZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X