Zľava: Theo Walcott z Evertonu a Paul Dummett z Newcastlu United počas zápasu 35. kola Premier League, v ktorom "karamelky" na domácom trávniku zvíťazili 1:0. Liverpool, 23. apríl 2018.Foto: Peter Byrne/PA via AP.
Anglický futbalový reprezentant Theo WalcottFoto: archívne, SITA/AP
Hráči Arsenalu Theo Walcott (vľavo) a Alexis Sánchez oslavujú gól v sieti Bournemouthu počas zápasu anglickej Premier League. Londýn, 27. novembra 2016.Foto: SITA/AP
Zľava: Futbalisti Arsenalu Theo Walcott a Bacary Sagna po góle v sieti QPR v 20. sekunde sobotňajšieho zápasu Premier League.Foto: SITA/AP
Futbalisti londýnskeho Arsenalu zvíťazili v 4. kole Anglického ligového pohára na ihrisku Readingu "divokým" výsledkom 7:5 po predĺžení. Zverenci trénera Arséna Wengera prehrávali po prvom polčase 1:4 a vyrovnať na 4:4 sa im podarilo vďaka presnému zásahu Thea Walcotta v piatej minúte nadstaveného času druhého polčasu. Arsenal v 88. min prehrával 2:4, potom sa však strelecky presadil Laurent Koscielny a Theo Walcott v infarktovom závere zariadil predĺženie. V ňom najprv v 103. min skóroval Marouane Chamakh, o 13 minút neskôr však na 5:5 vyrovnaFoto: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth
Angličan Theo Walcott strieľa gól do siete Švédska počas zápasu ME vo futbale 2012 medzi Švédskom a Anglickom.Foto: SITA/AP
Sprava: Futbalisti Theo Walcott z Arsenalu Londýn a Thiago Silva v službách AC Miláno poćas vzájomného súboja v rámci odvetného stretnutia osemfinále futbalovej Ligy majstrov 2011/2012.Foto: SITA/AP
Theo WalcottFoto: SITA/AP