Vadim Šipačov
Vadim Šipačov v drese ruskej hokejovej reprezentácie.Foto: archívne, SITA/AP.
Vadim Šipačov v drese SKA Petrohrad.Foto: archívne, SITA/Ján Slovák.
Vadim Šipačov (87) v drese Vegas Golden Knights.Foto: SITA/AP.
Rusi išli do vedenia už v 2. min z prvej strely na bránku, presadil sa Vadim Šipačov. Kolín, 8. mája 2017.Foto: SITA/AP
Ruský útočník Vadim Šipačov sa raduje z gólu spoluhráča Ivana Telegina v sieti fínského gólmana Tukku Raska počas zápasu na Svetovom pohári. Toronto, 22. september 2016.Foto: Bruce Bennett/The Canadian Press via AP
Rus Vadim Šipačov sa teší z gólu v sieti Nemecka počas zápasu štvrťfinále MS v hokeji v Rusku. Moskva, 19. máj 2016.Foto: SITA/AP
O víťazovi semifinále medzi Ruskom a USA sa rozhodlo až v tretej tretine. Najskôr v 48. minúte trafil presne Sergej Moziakin, potom o tri minúty neskôr aj Alexander Ovečkin. Na 3:0 zvýšil Vadim Šipačov a bodku do prázdnej bránky dal Jevgenij Malkin.Foto: SITA/AP
Zľava: Útočníci SKA Petrohrad Artemij Panarin a Vadim Šipačov.Foto: Facebook.com/SKA Petrohrad
Švédsky obranca Mattias Ekholm a ruský útočník Vadim Šipačov počas semifinálového zápasu na MS v hokeji.Foto: SITA/AP
Ruský útočník Vadim Šipačov sa raduje z gólu v sieti Švédska počas semifinálového zápasu na MS v hokeji.Foto: SITA/AP
Zľava: Ruský útočník Vadim Šipačov a Švajčiar Victor Stanescu počas piatkového zápasu na MS v hokeji.Foto: SITA/AP