Fotogaléria osobnosti: Wes Anderson

1 / 23
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Wes Anderson

Rozdali sa Zlaté glóbusy za rok 2014
Foto: SITA/AP

Zlatý glóbus za najlepší film v kategórii komédia alebo muzikál získal Grandhotel Budapešť. Režisér Wes Anderson (druhý zľava) si preberá ocenenie.

1 / 23
Ďalšia fotka
Rozdali sa Zlaté glóbusy za rok 2014Wes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadeníWes Anderson uvádza film Grandhotel Budapešť s hviezdnym obsadenímWes AndresonOtvorenie 65. ročníka MFF v CannesOtvorenie 65. ročníka MFF v CannesOtvorenie 65. ročníka MFF v CannesWes Anderson

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X