Fotogaléria osobnosti: Zdenko Trebuľa

1 / 26
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fotogaléria osobnosti: Zdenko Trebuľa

V Rožňavskom okrese má vzniknúť 1 345 pracovných miest
Foto: SITA/Marián Angelovič

Sprava: Primátor mesta Rožňava Pavol Burdiga, splnomocnenec vlády SR pre podporu najmenej rozvinutých okresov Anton Marcinčin, predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Zdenko Trebuľa, predseda vlády SR Robert Fico, minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter a hovorkyňa predsedu vlády SR Beatrice Szabóová počas tlačovej besedy po výjazdovom rokovaní 26. schôdze vlády SR v Rožňave. Rožňava, 14. september 2016.

1 / 26
Ďalšia fotka
V Rožňavskom okrese má vzniknúť 1 345 pracovných miestPremiér Fico vyťahuje do boja s nezamestnanosťou automatyV Michalovciach sa začína stavať, pribudne nová nemocnicaV Michalovciach sa začína stavať, pribudne nová nemocnicaV Michalovciach sa začína stavať, pribudne nová nemocnicažupani, GašparovičŽupan a poslanci KSK zložili sľubŽupan a poslanci KSK zložili sľubŽupan a poslanci KSK zložili sľubŽupan a poslanci KSK zložili sľubŽupan a poslanci KSK zložili sľubŽupan a poslanci KSK zložili sľubDekorovaný predsedaTrebuľaZdenko TrebuľaRýchlostná cestu R4 Košice - MilhosťRýchlostná cestu R4 Košice - MilhosťZdenko TrebuľaKošicePrvý ostrov kultúry v Košiciach, Divadlo TháliaPrvý ostrov kultúry v Košiciach, Divadlo TháliaPrvý ostrov kultúry v Košiciach, Divadlo TháliaPrvý ostrov kultúry v Košiciach, Divadlo TháliaKošiceZobraziť ďalšie fotky

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X