VšZP

Ďalší škandál: VšZP platí masérovi ročný plat 250 sestier

Doktorovi Pavlovi Kostkovi po nástupe Zuzany Zvolenskej na ministerskú stoličku závratne stúpli tržby. Prostriedky, ktoré platí Všeobecná zdravotná poisťovňa jeho klinikám, by podľa zástupcov strany Sieť stačili na požadované zvýšenie platov pre 1500 sestier.
CT

Pacienti v Piešťanoch odmietajú CT, má ohrozovať životy

Bývalý Obvodný úrad v Trnave vyhovel prokurátorovi, podľa ktorého riaditeľka piešťanskej nemocnice nemala byť zapísaná do registra neziskových organizácií. Tá v súčastnosti viní lekára zo šírenia falošných správ o CT prístroji.

Kažimír si hovorí jarný minister, zaostrí na Enel a Telekom

Minister financií Peter Kažimír sa stal dočasne aj šéfom hospodárstva. Funkciu prebral po Pavlovi Pavlisovi, ktorý rezignoval pre rodinkárstvo na ministerstve. Pavlis je piatym ministrom Ficovej vlády, ktorý funkciu opúšťa. Zasadol opäť do parlamentu.
Robert Fico

Premiér Fico oznámil, kto bude nástupcom ministra Pavlisa

Minister hospodárstva Pavol Pavlis oznámil svoju rezignáciu pred týždňom. Dôvodom bolo zadanie upratovacích služieb pre firmu SITIS, ktorú vedie Pavlisov rodinný príslušník. Pavlis je piatym ministrom vlády Roberta Fica, ktorý funkciu opúšťa.
Pavol Pavlis

Minister hospodárstva Pavlis odstupuje z funkcie

Pavol Pavlis sa v poslednom čase v médiách spomínal v sporných súvislostiach. Denník SME informoval, že na ministerstve hospodárstva má státisícové zákazky upratovacia firma Pavlisovho švagra.